Re: Nase karte

Sojce wrote:
ARTHuR wrote:
Sojce wrote:ARTHuR e, šta bi na kraju sa mojom natalnom kartom ? :D

A? ;)

Ima da naplatim ja ovo čekanje :D

Tvoj sam, o gospodarice... A jel' mogu da ti istetoviram natalnu kartu na tibi? :rispekta:
Shine! Shine!
The lights of good works shine!
The watch before the city gates...

Sorry Ilija, nisam video, nije mi jasno kako, pošto sam čitao svaki dan, ali nekako sam to preskočio.

Dakle, u pitanju je neobična osoba. Nežan, uplašen Lav, stidljiv i nesiguran u sebe, a brani se verovatno agresijom i možda oštrim nastupom. Kocka se sa životom, ima stalnu igru visokog i lošeg mišljenja o sebi samom, nasleđenu iz kuće, i pomalo se time na neki način luksuzira.

To sve ne znači da nema inherentnu osobinu Lavova da je uvek prirodno i ležerno to što jeste.

Mesec na mom ascendetnu, verovatno bismo bili jezivo dobri ortaci. ;)

Ako li je samo žemsko, oću da ju upoznam! ;)))
Shine! Shine!

Arthure, neki "astraolog" mi je pricao o ranoj i nagloj smrti.... daj molim te vidi na mom natalu ima li toga i u naznakama... malo mi je upitno delovalo tumacenje... ja se kao nesto malo razumem, ali mi nesto takvi aspekti i ne upadaju u oci...
I'm a whisper in water
Secret for you to hear
You're the one who grows distant
When I beckon you near

Pa sad, teorijski, vladar osmog polja, Mars, u opoziciji je sa Mesecom u tom istom polju, a oba kvadriraju Saturn i Jupiter. To zaista nije prijatan aspekt, ali treba da se primeti i da je Venera u trigonu sa tim Mesecom. I isto tako, bolje je da imaš ma kakav aspekt sa Jupiterom nego nikakav.

Mislim da teorijska opasnost leži u prenagljenom razbacivanju osećajem lične više vrednosti, ili možda još gore novcem, što može nekome zlonamernom da privuče pažnju, štaviše, to bi trebalo da bude izdaja prijatelja. Međutim, mislim da tvoj lični osećaj za stvarnost, i sposobnost dobre procene to abreaguju i da ćeš sam, zdravorazumski da izbegneš takvu situaciju. Ta krstača koju imaš može pre da donese neme opake astralne sposobnosti, koje ćeš da razviješ uz puno napora.
Shine! Shine!

Lunarvisionwitch wrote:E za to si u pravu, kad god sam sebi otvarao tarot, stoji mi dosta mukotrpnog rada na spiritualnom razvoju... Hvala na razjasnjenju!

A za šta nisam? :cry:
Shine! Shine!