Nazalost to je dugogodišnji trening.

Eventualno se može napraviti da barem nešto vidiš sljedeće.

Nabavi najkvalitetniji tamjan u obliku minerala. Dosta kvalitetnih imaš u svakoj bolje opremljenoj Pravoslavnoj crkvi. Stavi ga na užareni ugljen koji također nabaviš na istome mjestu. Zadimi sobu i budi u njoj sat vremena.
Izvjetri sobu. Tako nekoliko puta tjedno i nakon 7-8 takvih seansi trebao bih vidjeti okolo ljudi barem nešto.

No do prave stabilne funkcije viđenja potreban je trening. 8)
.

Pozdrav i tebi.Da, naravno, potreban je trening.Eh sad evo nečeg možda još sitnijeg od Gostovog primera.Ovo je tipična početna vežba za viđenje ljudskog energetskog polja: Postavi ruke ispred sebe tako da gledaš u dlanove i spoj vrhove prstiju leve i desne ruke drži tako jedno vreme pa onda polako razmacinji,odvajaj ruke tj. prste, iza ruku bi trebalo za početak da bude jednobojna površina,zid bele boje ili bilo koje druge, nebitno.Tako dok odvajaš prste ćeš primetiti da prste kao da spajaju i nakon što su odvojeni magličaste kao neonsko svetlo trake ili linije.Kasnije nakon vežbanja ćeš možda primetiti kako ti i oko celih ruku svetluca takva svetlost na oko 1cm od kože,i pojačava se.Kad malo uvežbaš počni malo da se igraš ne moraš stalno isto prste da odvajaš od prstiju probaj cele pesnice ili nešto slično, al to malo kasnije...

ja bih u svakom slucaju izbjegavao tamjan jer je dim prilicno stetan.
Fear is failure, and the forerunner of failure.

If Power asks why, then is Power weakness.

Mister Magic wrote:To vidim, samo u mraku i kako recimo da napravim servitora li neke ballove koje cu moci da vidim?

Pozdrav!

vidljivi konstrukt - servitor nazivaju "flare" na engleskom... i zahteva veoma veliku kolicinu i gustinu energije... Ne ocekuj da ces biti u stanju uciniti tako nesto skoro...

http://www.psipog.net - mozda nadjes nesto tu sto ce ti pomoci
Image
Image
Image
Image

Re: Vidjenje energije

jedna od tehnika koju sam radio jeste da kad je lepo vreme i nije oblacno nebo odem napolje i legnem na travu i gledam u nebo.posle nekog vremena (tada par sekundi) pocne da se pojavljuje energija i razne druge stvari koje lete po nebu tipa nesto sto lici na meteor ali leti na sve strane...nije nesto preterano napredno ali moze da se razlikuje energija od obicnog vida posto kolko sam ja testirao inace deca i mladji tinejdzeri vide normalno energiju samo nemogu da je izdvoje od fizickog sveta posto ih ceo zivot vezuju jedno za drugo tako da im u mozgu budu jedna stvar a ne 2 razlicite.isto je dobro pravljenje lopti u potpunom mraku mada je meni tada problem da izolujem energiju slabu posto mi manje vise sve svetli ko ludo i nemogu da se koncentrisem na lopte.
love only yourself, fight for only yourself

Re: Vidjenje energije

black miror wrote:jedna od tehnika koju sam radio jeste da kad je lepo vreme i nije oblacno nebo odem napolje i legnem na travu i gledam u nebo.posle nekog vremena (tada par sekundi) pocne da se pojavljuje energija i razne druge stvari koje lete po nebu tipa nesto sto lici na meteor ali leti na sve strane...

E,bravo,to sam hteo još da predložim,isto početnička vežba,jako dobra.Nije bitno da li je sunčano,jeste da se tada najbolje vide,ali vide se i ako je oblačno,samo malo drugačije,izgledaju kao flare,varnice,ili kao kada gledate pod mikroskopom neke mikroorganizme i brzo se kreću.Isto pokušaj da obratiš pažnju na krošnje drveća kada budeš ovo radio, izgleda kao da razmenjuju drveće i nebo ove varnice ili meteorčiće kako ti reče,mozeš videti i nešto slično kao komešanje toplog vazduha iznad radijatora,peći i sl. Na prelazu iz krošnje u nebo (tačnije vazduh).