Ma sve bi bilo sasvim ok kad bi samo prihvatila da nema pojma i htela da slusha nekoga ko ima. Ovaj stav - JA ZNAM, i to velikim slovima, ide na nerve. Poprilichno.

Tako je, LEGENDO! Mala je toliko arogantna i toliko sve zna, da treba da kaze konacnu istinu o svemu i postedi nas toga da uzaludno trosimo vreme po forumima. :D

popiwoda wrote: I baba Smiljka iz Andrijevice je bila nepismena i nikad nijednu knjigu nije pročitala ali je umela da pravi čuda. dakle, Dionizija, ne daj se. Ne daj da te pokolebaju jezici zli i zavidni. Svaka čast na hrabrosti da se suprotstaviš, da budeš drugačija, da budeš svoja...

Da, a njena čuda su kiseljenje mleka, duvan čvarci i obrtanje izvrnutog teleta iznutra, da me neko ne shvati pogrešno, ja cenim njeno umeće.
Image

ntsn nfr ntr

Egiptologija je HIV okultizma.

FelisDomestica wrote:mada sam èudo kiseljenja mleka savladala, moram priznati.

:shock: Veštice!!!
The Order concerns itself with Hermeticism in the Atlantic/Lemurian tradition; and with the practise of "initiatic dreaming" in the Owayssi sufi tradition; and with the study of revolutionary theory and praxis in Hashashin history. The Order follows a principle which might be called "anarcho-monarchism", and considers each of its devotees as a "Pretender to the throne of an Imaginal Sumer".

Dionizija wrote:Jesi ti video svoje telo mrtvo, kad već tako tvrdiš????????????
Phosphoros?

Neki od nas jesu i to. Da li ti ikada razmisliš pre nego što nešto napišeš?
Nemojte ljudi, k'o Boga vas molim!

Terrigena wrote:Mene su ucili da je dusa iznutrica i da zivi u nosu :?
Dionizija, demantuj.
Ja ostajem pri svome, ne demantujem ništa, a ja sam svoje telo videla mrtvo i bila mrtva. Nikome se nepravdam nego govorim ono što sam doživela i videla, a većina Vas je samo čitala pa sad citira tuđe tekstove i što je najgore izrugavate se stvarima koja su veoma ozbiljna i opasna.
PAZI GDE GAZIŠ!

Ok. Znachi ti jesi videla posednutu osobu i prisustvovala si egzorcizmu?

Shto se tiche rasprave o terminologiji - stoji da ti mozda znash o chemu prichash, ali kako u svakoj nauci ili umetnosti postoji neki skup termina koji je usvojen, tako i u okultizmu postoje stvari koje se ako nishta drugo uzimaju zdravo za gotovo makar radi lakshe komunikacije da se sada ne bi prepirali da li je shija ili vrat. Bilo bi ok, ako vec zelish da diskutujesh o tome da se i informishesh o materiji i shta su drugi o njoj rekli.

Dalje, ako i jesi videla posednutu osobu - ti ne mozesh sa nishta vecom sigurnoshcu da kazesh shta ju je zaposelo od mene. I da li ju je zaposelo. Nekada je u pitanju chisto ludilo. A ako je prava posednutost odakle ti mozesh da znash je li to bio pravi demon, duh umrlog, demon u astralnoj shkoljci duha umrlog, neko drugo maliciozno astralno bice ili vec shtagod?
Osim ako nemash neke posebne moci koje josh nisi isprichala, pretpostavljam da si videla samo fizichko ispoljavanje posednutosti a ne i uzrok, niti kako to izgleda na vishim planovima?

Ako je vec tako - onda cesh se ipak sloziti da je nekad vrednije poslushati shta kazu opshteprihvaceni autoriteti povodom toga kako i zashto dolazi do posednutosti i od strane chega i da li je dusha jedna unutrashnja Bozanska Iskra, nasha nad-svest, unutrashnje pravo, bezvremeno Ja ili kako god ga vec zovu, koje je mnogo iznad pukog astralnog plana, ili cesh je okarakterisati kao astralnu i time diskreditovati sebe kao nekog ko poznaje materiju o kojoj zeli da pricha.

I poslednje - nachin na koji govorish - jako nepovezano, sa visine, i uklapa se sa tvojim avatarom. Odaje utisak unutarnjeg nemira.

Nisam imao nameru da se ruga bilo kakvim stvarima koje su ozbiljne i opasne. Podsmehnuo sam se tvom nachinju diskutovanja.

Ali Michel je u pravu... Treba pripaziti na Hubris.
* Do what you want but think about the omen, a vision in your mind will lead your way*
* Go where you want but don't forget the omen, a light at your side will show you where *
Image

Legenda wrote:Ok. Znachi ti jesi videla posednutu osobu i prisustvovala si egzorcizmu?

Shto se tiche rasprave o terminologiji - stoji da ti mozda znash o chemu prichash, ali kako u svakoj nauci ili umetnosti postoji neki skup termina koji je usvojen, tako i u okultizmu postoje stvari koje se ako nishta drugo uzimaju zdravo za gotovo makar radi lakshe komunikacije da se sada ne bi prepirali da li je shija ili vrat. Bilo bi ok, ako vec zelish da diskutujesh o tome da se i informishesh o materiji i shta su drugi o njoj rekli.

Dalje, ako i jesi videla posednutu osobu - ti ne mozesh sa nishta vecom sigurnoshcu da kazesh shta ju je zaposelo od mene. I da li ju je zaposelo. Nekada je u pitanju chisto ludilo. A ako je prava posednutost odakle ti mozesh da znash je li to bio pravi demon, duh umrlog, demon u astralnoj shkoljci duha umrlog, neko drugo maliciozno astralno bice ili vec shtagod?
Osim ako nemash neke posebne moci koje josh nisi isprichala, pretpostavljam da si videla samo fizichko ispoljavanje posednutosti a ne i uzrok, niti kako to izgleda na vishim planovima?

Ako je vec tako - onda cesh se ipak sloziti da je nekad vrednije poslushati shta kazu opshteprihvaceni autoriteti povodom toga kako i zashto dolazi do posednutosti i od strane chega i da li je dusha jedna unutrashnja Bozanska Iskra, nasha nad-svest, unutrashnje pravo, bezvremeno Ja ili kako god ga vec zovu, koje je mnogo iznad pukog astralnog plana, ili cesh je okarakterisati kao astralnu i time diskreditovati sebe kao nekog ko poznaje materiju o kojoj zeli da pricha.

I poslednje - nachin na koji govorish - jako nepovezano, sa visine, i uklapa se sa tvojim avatarom. Odaje utisak unutarnjeg nemira.

Nisam imao nameru da se ruga bilo kakvim stvarima koje su ozbiljne i opasne. Podsmehnuo sam se tvom nachinju diskutovanja.

Ali Michel je u pravu... Treba pripaziti na Hubris.
U većini si u pravu, ali šta bi rekao kada vidiš ćoveka od 40.godina i dete od godinu dana.
Dete priča kao čovek od 40.g., a čovek kao dete jer dete od godinu dana još ne zna da priča.
Ja sam to videla, i sad ti meni kaži dali je to zaposednutodt ili nije, i ko je u to sve umešao prste.
Dva sveštenika su vršili egzorcizam nad detetom i čovekom.
PAZI GDE GAZIŠ!

Dionizija wrote:Ja sam to videla, i sad ti meni kaži dali je to zaposednutodt ili nije, i ko je u to sve umešao prste.
Dva sveštenika su vršili egzorcizam nad detetom i čovekom.

Ne znam, mozda jeste, mozda ne. Ne mogu reci jer nisam video a i da jesam ne bi imao pojma o chemu se radi, osim da je definitvino sablasno. Ajde ti reci meni?
* Do what you want but think about the omen, a vision in your mind will lead your way*
* Go where you want but don't forget the omen, a light at your side will show you where *
Image

Dionizija wrote:Jesi ti video svoje telo mrtvo, kad već tako tvrdiš????????????
Phosphoros?

Objasnio sam sve u svojoj poslednjoj poruci.
Tvoj je problem sto nemas pameti da razumes sta ljudi ovde govore.

Da li je neko od vas ikada prisustvovao isterivanju Djavola?
Kome treba objašnjavati, njemu nema svrhe, kome vredi objašnjavati, njemu nema potrebe.