66
Neznalica wrote:Bila je ranije na radiju Stankom emisija "Onostrano je u nama" ali je vremenom nestala. Da li je mozda promenila stanicu ili termin?

Ne. Gliga je prestao da sarađuje sa njima jer se nisu pridržavali ni d od dogovora. Može da se desi da je negde nastavio, na drugom radiu, ali sumnjam. Videću ga prekosutra, nadam se da ću da se setim da ga pitam.
Shine! Shine!
The lights of good works shine!
The watch before the city gates...

67
Ja sam to ponekad slusao. On je spominjao da na radiju radi besplatno. Ne znam zasto je to prestao da radi. Ta emisija je trajala svega dva sata (od togaoko sat vremena muzike,ako ne i vise) i emitovana je jedanput nedeljno. Da meni neko ponudi da vodim emisiju na radiju koja ce se odnsiti na neku temu koja mene izuzetno interesuje i volim (kao sto je bio slucaj sa njim) i da sam biram muziku - odmah bih pristao i radio bih dzabe.

68
Neznalica wrote:Da meni neko ponudi da vodim emisiju na radiju koja ce se odnsiti na neku temu koja mene izuzetno interesuje i volim (kao sto je bio slucaj sa njim) i da sam biram muziku - odmah bih pristao i radio bih dzabe.

O veruj mi, ne bi! Cim bi dobio emisiju koju mozes da uredjujes kako volis, itekako bi dobro naplatio za sve one godine volonterisanja i izrabljivanja zarad tudjih gluparija od 'autorskih' emisija :dada:
'Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends.'

70
Gwydion wrote:S obzirom na vise godina koje sam proveo kao radijski urednik mogu samo da kazem da Cupa ponovo prica pametne stvari.

Elem, Gliga sinoć bio kod mene i podsetio me je kako je sa Stankomom pukao: izbacili ga, dali obezbeđenju njegove slike da ga ne puštaju, i to zato što je u poslednjoj emisiji lepo ispričao publici šta su sve radili i kakvih dogovora se nisu pridržavali.
Shine! Shine!
The lights of good works shine!
The watch before the city gates...

Re: TV i radio emisije ezoternog sadrzaja (najave i komentari)

71
TV Avala
Svake srede u terminu od 22:30
Emisija Ogledalo

Nova saznanja i pogledi na sudbinu, život i smrt, snove , nauku, umetnost, religiju, svest i posvest. Postoje li ’’zvezdane kapije’’ i da li ih savremena nauka već pronalazi? Da li razni predmeti svojim oblikom utiču na nas? Šta su naučnici izmerili kao kao jačinu uticaja kruga, trougla, kvadrata, krsta, svastike, davidove zvezde? Šta je to duhovni razvoj, njegov cilj i smisao? Zašto se događaju nepravde i stradaju nevini i svetrinje? Postoje li đavoli i demoni? Postoji li seljenje duše –reinkarancija i da li za to postoje primeri i dokazi? Da li su svi ljudi besmrtni?
'Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends.'

72
Rua wrote:TV Avala
Svake srede u terminu od 22:30
Emisija Ogledalo

Nova saznanja i pogledi na sudbinu, život i smrt, snove , nauku, umetnost, religiju, svest i posvest. Postoje li ’’zvezdane kapije’’ i da li ih savremena nauka već pronalazi? Da li razni predmeti svojim oblikom utiču na nas? Šta su naučnici izmerili kao kao jačinu uticaja kruga, trougla, kvadrata, krsta, svastike, davidove zvezde? Šta je to duhovni razvoj, njegov cilj i smisao? Zašto se događaju nepravde i stradaju nevini i svetrinje? Postoje li đavoli i demoni? Postoji li seljenje duše –reinkarancija i da li za to postoje primeri i dokazi? Da li su svi ljudi besmrtni?

Da li je neko gledao ovu emisiju? Kakva je, ko je voditelj? Da li je to neka strana emisja ili je rec o domacem auotru?

75
TV emisija na Entger TV, uredjenje prostora sa aspekta Vastua i Feng Shuia

Na televiziji ENTER u subotu, od 17 casova (sa reprizom u ponoc,
u sredu 24.10), ide emisija na temu zrdavog stanovanja i uredjenja
prostora sa aspekta Vastua i Feng Shuia. U emisiji gostuje
Dalibor Purhmajer, predsednik Vastu Asocijacije Srbije, koji
nas upoznaje sa principima ispravnog stanovanja u skladu sa
prirodnim zakonima Vastua kao pretece Feng Shuia.
Gost je ujedno i autor knjige "Vastu - preteca Feng Shuia".

Prakticno ce objasnjavati prirodne zakone Vastua na primeru svog
prostora (stana), kao i upotrebu Vastu alatki za korekciju prostora
(vastu-piramida, meru cakra, vastu-kompasi, upotreba jantri, itd)
U svim prodavnicama okultnih drangulija

Zlatna Zora pobediti mora! Najnoviji guslarski epski opus u desetercu o herojskim podvizima Hierusa Gwydiona, ukljucujuci i hitove poput Drma mi se na nemisu cvece, Hiereus Gwydion suta glupavoga lajavog krelca u dupe, Hiereus Gwydion pobedjuje bandu nimfomanki, Das ist Hiereus Gwydion, Hiereus Gwydion ore autostrade uma, Hiereus Gwydion i Vila Zlatnozorka ... Potrazite u svim prodavnicama okultnih drangulija jos danas. Cijena prava sitnica!

76
Subota 20 oktobar u 20h na Art kanalu

Michell Simon (osnivac centra u Beogradu) ce predsativiti Radza jogu
i centar u Beogradu

Zlatna Zora pobediti mora! Najnoviji guslarski epski opus u desetercu o herojskim podvizima Hierusa Gwydiona, ukljucujuci i hitove poput Drma mi se na nemisu cvece, Hiereus Gwydion suta glupavoga lajavog krelca u dupe, Hiereus Gwydion pobedjuje bandu nimfomanki, Das ist Hiereus Gwydion, Hiereus Gwydion ore autostrade uma, Hiereus Gwydion i Vila Zlatnozorka ... Potrazite u svim prodavnicama okultnih drangulija jos danas. Cijena prava sitnica!

77
Upravo ide Na rubu znanosti. Tema je indigo deca.

78
Današnja epizoda serije Seljaci na Pinku se bavi Madjijama i za sada je odlično.

80
Gwydion wrote:TV emisija na Entger TV, uredjenje prostora sa aspekta Vastua i Feng Shuia

Na televiziji ENTER u subotu, od 17 casova (sa reprizom u ponoc,
u sredu 24.10), ide emisija na temu zrdavog stanovanja i uredjenja
prostora sa aspekta Vastua i Feng Shuia. U emisiji gostuje
Dalibor Purhmajer, predsednik Vastu Asocijacije Srbije, koji
nas upoznaje sa principima ispravnog stanovanja u skladu sa
prirodnim zakonima Vastua kao pretece Feng Shuia.
Gost je ujedno i autor knjige "Vastu - preteca Feng Shuia".

Prakticno ce objasnjavati prirodne zakone Vastua na primeru svog
prostora (stana), kao i upotrebu Vastu alatki za korekciju prostora
(vastu-piramida, meru cakra, vastu-kompasi, upotreba jantri, itd)

Ima li jos te emisije na ENTERU u 17h??? :?