LATINICA-Tajna Društva

LATINICA-Tajna Društva-zuc, muc, trt, mrt. (to je bio posvećeni komentar)

Ma beži bre.

Vrhovni mason hrvata, visoki mason srba, neko katoličko pseto koje se naziva templar, neki Mišek-Pišek "ja-nemam-pojma-ali-mi-je-drago-što-me-pitate-jer-mogu-reklamirati-svoj-bend";
tipični psycho "masoni su krivi za NWO"; neka baba koja ima muža, i jedan fini gospodin izdavač su bili gosti.

Pa su fino zaključili da su templari katolička vojska, da su masoni klub prijatelja u srednjim godinama, da babe koje imaju muža mogu isto stvoriti svoj klub i da još uvijek imaju prednost u eteru totalni luđaci kojima je teorija zavjere i manija proganjanja isto.

Naravno, mogli smo još i zaključiti da su Tajna društva stvarno tajna jer nije bilo ni jedne riječi o njima.

Tol'ko o tome.
The Order concerns itself with Hermeticism in the Atlantic/Lemurian tradition; and with the practise of "initiatic dreaming" in the Owayssi sufi tradition; and with the study of revolutionary theory and praxis in Hashashin history. The Order follows a principle which might be called "anarcho-monarchism", and considers each of its devotees as a "Pretender to the throne of an Imaginal Sumer".

Bio je i Aca, nemoj to zaboravis!
Vidim u poslednje vreme na HRT1, da cesto zovu ljude iz Srbije, prosle nedelje je u emisiji "Na rubu znanosti" gostovao prof.dr.Miroljub Petrovic, geolog, Hrvati (pokusavaju) da pokazu da su demokratsko drustvo ... Pozitivno ... Pozitivno :)

Shiva wrote:Bio je i Aca, nemoj to zaboravis!
Vidim u poslednje vreme na HRT1, da cesto zovu ljude iz Srbije, prosle nedelje je u emisiji "Na rubu znanosti" gostovao prof.dr.Miroljub Petrovic, geolog, Hrvati (pokusavaju) da pokazu da su demokratsko drustvo ... Pozitivno ... Pozitivno :)

Uh, bas su se ovajdili sto su zvali Petrovica :nene:

Nije u tome stvar.
Bitno je da zovu strucnjake iz drugih zemalja za oblasti u kojima nemaju strucnjake ... Ipak to pokazuje neki nivo kakve-takve demokratije.

Na rubu znanosti: GEJA
HTV1 24.04.2006. 23:40
Znanstvenik James Lovelock otkrio je organizam kojega je nazvao - Geja. Teorija Geja na originalan se način bavi mjestom koje zovemo i Zemlja, na kojoj sve nekako štima samo po sebi, usprkos činjenici da je ravnoteža oko nas složenija i osjetljivija nego što bi bilo ugodno znati. Prije 20 godina niti sam Lovelock nije slutio da će doći vrijeme kad će se stotine znanstvenika baviti vezama između rasta algi i klime, i otkrivati samoregulirajuće mehanizme biosfere, oceana, vjetrova - holistički pogled na naš dom.
.

Ja sam veliki ljubitelj emisije "Nightmare Stage" koja se nazalost ne vidi na prostoru SCG-a. Skinuo sam sa net-a najzanimljivije delove i imam negde oko 600MB ovde, hahahaha. Malnar je prsao od raznih opijata putujuci po svetu izigravajuci "degustatora" gudre na raznim zabacenim delovima sveta, i evo ga sa fenomenalno nihilijskom emisijom nazad ;)

Izdvojio bih boks izmedju Cezara i Jarana, sa neponovljivim sudijom; zatim fantasticno vozanje Ive sa snimcima njegove zene.....itd.

Za Gosta....
Ima li sanse da nekako posaljes u Beograd DVD "Nightmare Stage"-a koji je on izbacio a koji ima da se kupi u HR, koji bi smo naravno platili pouzecem odavde?

Na rubu znanosti: Ikone polja
HTV1 15.05.2006. 00:35
Krajem ožujka je Lynne McTaggart, autorica knjige "Polje", u Londonu organizirala konferenciju pod imenom "Ikone polja". Ikone polja su znanstvenici koji su naletjeli na pojave koje svjedoče o međusobnoj povezanosti svega sa svime - živog i neživog, velikog i malog, bliskog i dalekog. Hal Puthoff je fizičar koji je za CIA-u 30 godina radio na programu "gledanja na daljinu", neurokirurg Karl Pribram zaključio je da pamćenje i mozak funkcioniraju holografski, Gary Schwartz bavio se fenomenom prenošenja sjećanja prilikom transplatiranja organa itd. Bit je sažeta u rečenici: "Ovo radi u praksi. Pitanje je radi li u teoriji".
Voditelj: Krešimir Mišak
Urednik: Krešimir Mišak
'Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends.'

Samo mi nije jasno sto veceras pocinje tako kasno? :shock:
'Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends.'

Rua wrote:Samo mi nije jasno sto veceras pocinje tako kasno? :shock:

Da obični radni ljudi koji čine kičmu sistema ne bi došli do prosvjetljenja tako lako. Jednom je Mišak odjavio ovako:
"Znanstvenici su potvrdili da 21% ljudske DNA potiče od vanzemaljaca; ali neka vas to ne spriječi da se ne ustanete ujutro na posao..."
The Order concerns itself with Hermeticism in the Atlantic/Lemurian tradition; and with the practise of "initiatic dreaming" in the Owayssi sufi tradition; and with the study of revolutionary theory and praxis in Hashashin history. The Order follows a principle which might be called "anarcho-monarchism", and considers each of its devotees as a "Pretender to the throne of an Imaginal Sumer".

Auh!!! Nista od price o poljima.. U poslednjem trenutku (1:45 - zakasnjenje od vise od sat vremena) su izmenili u Pricu o drevnim letacima :( Btw, mislim da je u pitanju repriza..

Na rubu znanosti: Moć mantre i tajne zvuka

HTV1 ponedeljak 16.10.2006. 23:20

Određene kombinacije slogova i intonacija imaju svoje ime. Zovu ih mantrama. Na kojem principu mantre zapravo rade? Svakako, riječ je o zvuku, zvuk je vibracija, a cijeli naš svijet je sazdan od različitih vibracija i tu se negdje krije odgovor. Priča ne završava samo na mantrama - od šamana do terapije gongom i drugim zvukovima ljudi zvukom nastoje uskladiti svijet ili nadići njegove okvire.
Gosti emisije su Nityashuddhananda, indijski učitelj yoge, i Don Conreaux, učitelj "Puta gonga" iz Međunarodnog centra za holističku rezonancu.

* Voditelj: Krešimir Mišak
* Urednik: Krešimir Mišak
Last edited by Alexa [Bot] on Sat Oct 14, 2006 01:11, edited 1 time in total.