Re: Zašto je idealno društvo nemoguće?

panta wrote:
Wiedergänger wrote:
Ono prvo je nešto što se uči iz strateške logistike (u prevodu, koliko ti budala treba da bi isterao svoju zamisao vremenski do kraja).

Ali je na terenu drugojačije. Naravno, borbeni vek tenkista može da bude i manje od pet minuta, akoi ih šalješ u izviđanje gradskog ili šumovitog terena bez podrške i zaštite pešadije. Ili ako si Iračanin u T-72, a sukobljavaš se sa M1A2 ili Challengerom.

Ne znam čime se ti baviš, magijom ili teranjem ovih traktora po livadi?
Ja sam se u životu bavio i malo magijom i malo teranjem ovog gvožđa u pi*du *aterinu. Na ovom forumu radije evociram uspomene na onaj prvi deo. (da matrijarhat izvini na izrazu, to nama artiljercima izbija onako, s brkovima) :bole:

Kad malo bolje razmislim, u ovome ne bih orao carske drumove. If You catch my drift.
:bear:

Catching. :bole:
Bavim se prvim, a za drugo nazalost nemam prilike od '95. :bole:
''I don't mean to sound cruel or vicious, but I am, so that's the way it comes out''

Re: Zašto je idealno društvo nemoguće?

Tenkovi su idealno sredstvo za uterivanje idealnog drustva. :bole: Posebno ako su u sprezi sa recimo, Tiger ili Aquila jurisnim helikopterom i podrskom pesadije.Nema majcinog sina koji nece reci ''da, da, gospodo, vas Weltanschauung glede drustvenog ustrojstva je najbolji na planeti.Kako se nisam ranije setio toga?'' :bole:
''I don't mean to sound cruel or vicious, but I am, so that's the way it comes out''